Bizimle Güncel Kalın

Su arıtma sistemleri evsel ve endüstriyel olarak pek çok alanda kullanılmaktadır. Arıtmada genel amaç su içerisindeki istenmeyen maddeleri ayrıştırmak ve istenilen özelliklerde su elde etmektir. Bu kimi zaman içme suyu olarak kullanılırken kimi zaman sanayide üretim ve hammadde işleme gibi aşamalarda kullanılmaktadır.

Antakya Evsel Su Arıtma Sistemleri
Evsel su arıtma sistemleri içme suyu elde etmek için kullanılan sistemlerdir. Bu sistemlerde su içerisinde sağlığa zararlı olabilecek madde ve organizmalar sudan ayrıştırılarak temiz ve içilebilir su elde etmek amaçlanmaktadır. Bu bağlamda su belli filtrelerden geçerek kireç, bakteri, virüs gibi tüm zararlı içeriklerden arındırılır ve saf olarak su elde edilir. Ayrıca evsel su arıtma cihazlarına eklenen alkali filtre ile suyun ph derecesi yükseltilerek alkali su elde edilir. Alkali su sindirime olan faydalarının yanında kilo vermede de etkilidir. Evsel su arıtma sistemleri suyun mineral yapısını bozmadan sadece zararlı içeriklerden temizlemekte ve sağlıklı içilebilir bir su ortaya çıkarmaktadır. 
Antakya Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri
Endüstriyel amaçlı su arıtma sistemleri üretimde ve hammaddenin işlenmesi sırasında ihtiyaç duyulan özelliklerde su üretmek amacıyla talep edilmektedir. Her üretim şekli ve hammadde işlenme süreci farklı özelliklerde suya ihtiyaç duymaktadır. Endüstriyel su arıtma sistemleri suyu saflaştırırken suda bulunan ağır metaller, mikro organizmalar, kireç vb. gibi maddeleri sudan ayırmaktadır. Ayrıca bazı durumlarda bir ön arıtma gerekmekte ve su yumuşatma sistemlerine de gerek duyulmaktadır. Endüstriyel amaçlı tasarlanan su arıtma sistemlerinde ihtiyaçlar belirlenerek ona özel filtreleme sistemleri geliştirilmekte ve istenilen özelliklerde yüksek kalitede su elde edilmektedir.

Sizden Gelen Yorumlar

AYDIN TİCARET E-BÜLTEN

ISI POMPASI Isıtma - soğutma ve sıcak su ihtiyaçlarınıza tek bir cihazla çözüm sunar.
Su arıtma evsel ve endüstriyel su arıtma Atık su arıtma yumuşatma havuz su arıtma endüstriyel reverse osmosis sistemleri
kimyasallar yedek malzeme servis bakım montaj ve destek hizmetleri.
Tıkla Ara