Bizimle Güncel Kalın

İçme Suyu Masrafınıza Son Verin: Su Arıtma Cihazı Nedir, Ne İşe Yarar? Susuz bir hayat düşünebiliyor musunuz? İmkânsız! Peki, tüm canlıların yaşam kaynağı olan su ihtiyacınızı nasıl karşılıyorsunuz?

Ülkemizde su ihtiyacı genellikle evlere alınan damacanalar ya da marketlerden alınan şişe sular ile karşılanıyor. Fakat dünyadaki içilebilir su oranı gitgide azalıyor. Ayrıca su ihtiyacını bu şekilde karşılamak -siz farkında olmasanız da- bütçenizi olumsuz etkiliyor. Peki, bunun çözümü ne? Elbette ki teknolojinin gelişmesi ile hayatımıza giren su arıtma cihazları!
 
Su Arıtma Cihazları Nasıl Tasarruf Sağlar?
Evinize her ay 5 adet 19 litrelik damacanada su sipariş ettiğinizi düşünelim ve damacanın tanesi 10 TL olsun. Bu durumda evde aylık 50 TL içme suyu masrafınız var demektir. Oysaki musluk suyunu arıtmayı tercih eder yani arıtma cihazı kullanırsanız aynı miktarda suyu yaklaşık 50 kuruşa mal edebilirsiniz. Yani her ay neredeyse 50 TL tasarrufta olursunuz!
 
Su Arıtma Cihazı Nedir?
Anneleriniz, babalarınız, hatta belki de çocukluğunuzda siz, “Biz eskiden musluktan su içerdik.” cümlesini duymuş ya da söylemişsinizdir. Peki; artık neden evlerimizin, iş yerlerimizin musluklarından akan suyu içemiyoruz? Bunun nedeni tabii ki doğanın ve dolayısıyla su kaynaklarının kirlenmesi! Oysa musluğunuzdan akan suyu, içeriğinde bulunan zararlı içerikleri ayrıştırdıktan sonra içmeniz mümkün. İşte, bu ayrıştırmayı sağlayan yani musluk suyunu içilebilir hale getiren de su arıtma cihazları!
 

İlk Yorumu Siz Yapın!

    AYDIN TİCARET E-BÜLTEN

    ISI POMPASI Isıtma - soğutma ve sıcak su ihtiyaçlarınıza tek bir cihazla çözüm sunar.
    Su arıtma evsel ve endüstriyel su arıtma Atık su arıtma yumuşatma havuz su arıtma endüstriyel reverse osmosis sistemleri
    kimyasallar yedek malzeme servis bakım montaj ve destek hizmetleri.
    Tıkla Ara